Pierwszy taniec

Paraliżuje Cię strach przed tradycyjnym pierwszym tańcem na twoim weselu? Możesz już się uspokoić. Twój „pierwszy pokaz taneczny” zapadnie w pamięci gości weselnych a ty będziesz się dobrze bawił. Przygotujemy dla Ciebie choreografię w której będziesz dobrze wyglądał. Pozostaje tylko pytanie jaki taniec wybierzesz: wirowy Walc Wiedeński, elegancki i romantyczny Walc Angielski, ekspresyjne Tango a może Dwa na Jeden czy żywiołowy Jive.

Proponujemy lekcje indywidualne, dopasowane do Twojego tempa nauki, utworu i wymagań. Nauczyciel poświęca czas wyłącznie Wam, dlatego też jest to bardzo efektywna metoda nauki. Od Was zależy ilość i termin lekcji. Nauczymy Was nie tylko płynnego poruszania się po parkiecie, ale również tego jak prawidłowo się ukłonić i zaprezentować przed zgromadzonymi gośćmi.

Rezerwację lekcji powinniśmy dokonać z wyprzedzeniem, aby nie okazało się, że terminy są już zajęte. Pamiętajmy, że im bliżej ślubu, tym więcej obowiązków i "ślubnego" chaosu.

Dla par które chcą nauczyć się poprawnie tańczyć, aby efekt był przyzwoity, maksymalnie trzy lekcje indywidualne w zupełności wystarczą. Natomiast dla pary, która oczekuje specjalnej choreografii przygotowanej pod konkretny utwór, musimy już liczyć nieco więcej lekcji, aczkolwiek jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji pary.