Instruktorzy

Justyna Sobkiewicz – Skrzypek - tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S”.
Posiada uprawnienia instruktorskie z wynikiem celującym wydane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki z dziedziny tańca towarzyskiego oraz Disco Dance (uprawnienia wyd. wg przepisów zawartych w rozporządzeniu MEN oraz MPiPS). Jest trzykrotną mistrzynią Polski i finalistką Mistrzostw Europy oraz półfinalistką Mistrzostw Świata Formacji w tańcach latynoamerykańskich. W tej samej kategorii jest złotą medalistką Otwartych Mistrzostw Austrii.
Wielokrotna medalistka Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego oraz Okręgu Podlaskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Zajmowała finałowe miejsca na turniejach Grand Prix Polski a także czołowe miejsca na wielu prestiżowych turniejach w Polsce i zagranicą.
Brała udział w licznych szkoleniach tańca towarzyskiego. Wiedza zdobyta u najlepszych trenerów polskich i światowych m.in.: Moniki i Romana Pawelec, Iwony i Arkadiusza Pavlović, Piotra Galińskiego, Moniki i Waldemara Sakowskich, Aleksandry i Krzysztofa Kulig, Janusza Białego, Mirco Saccani, Hans Galke.
Jest zafascynowana także nowoczesnymi formami tańca. Brała udział w warsztatach: jazz, modern jazz, latin jazz, salsa jazz, lyrical jazz, creative jazz, hip hop, hip hop new style pod okiem wielu sław m.in. Luciano Di Natale, Dollie Henry, Jean Claude Marginale, Joyss, Małgorzata Ziółkowska, Margherita Siesto, Dheraj Asarfi.

Justyna jest również dyplomowanym instruktorem Zumby.

 

Adrianna Kaczmarzyk i Piotr Prusak - wspólną karierę taneczną rozpoczeli w 2005 roku w Klubie Tańca Towarzyskiego Dżet Rzeszów - Boguchwała. Tancerze posiadają międzynarodową klasę taneczną "S". Są sześciokrotnymi Mistrzami Okręgu Podkarpackiego w stylu standardowym, wielkokrotnymi Vice-Mistrzami Okręgu Podkarpackiego w stylu latynoamerykańskim. Zajmują II miejsce w rankinu Grand Prix Polski w stylu standardowym. Posiadają tytuł Vice-mistrzów Polski Południowej w stylu standardowym oraz II Vice-Mistrzów Polski w stylu standardowym. Są Mistrzami Polski w 10 tańcach. Kolejnym sukcesem pary jest tytuł Vice - Mistrzów Polski w Show w stylu standardowym. Piotr i Adrianna są także półfinalistami Pucharu Świata w kategorii par dorosłych oraz instruktorami tańca towarzyskiego.

 

Marzena Dudek i Mateusz Ostrowski - to dyplomowani instruktorzy tańca towarzyskiego, tańczą wspólnie od 2013 roku reprezentując klub Dżet Rzeszów - Boguchwała. Posiadają najwyższą miedzynarodową klasę taneczną "S". Są aktualnymi Mistrzami Okręgu Podkarpackiego w tańcach latynoamerykańskich. Marzena i Mateusz to srebrni medaliści Akademickich Mistrzostw Polski oraz Mistrzowie Polski w Show w stylu latynoamerykańskim. Para jest Finalistami Grand Prix Polski oraz zwycięzcami wielu prestiżowych turniejów.
Na zajęciach starają się zawsze zarażać swoją pasją. Są wymagający, ale nigdy nie zapominają, że taniec ma przede wszystkim sprawiać radość.

 

Małgorzata Obrzut - Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek filologia polska. Ukończyła dwuletni kurs kwalifikacyjny na instruktora tańca współczesnego zorganizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Ukończyła również Choreograficzne Studia Podyplomowe realizowane przez Międzywydziałowe Studium Kulturalno - Oświatowe Uniwersytetu Rzeszowskiego. Podczas Międzynarodowego Kursu instruktorskiego zorganizowanego przez Fundację Talent zdobyła uprawnienia instruktora tańca hip-hop. Nieustannie szkoli się  biorąc udział w warsztatach i szkoleniach tanecznych z polskimi oraz zagranicznymi trenerami ( m.in. Brian Green, Henry Link, Chris Jones, Marty Kudelka, Lyle Beniga, Salah, Iwona Olszowska, Witold Jurewicz, Elżbieta Szlufik  - Pańtak, Grzegorz Pańtak, Dheraj Asarfi, Margherita Siesto, Ira Nadia Kodiche, Agnieszka Bota).
Prowadzi zajęcia m. in. z Dziecięcym Zespołem Tanecznym "Uśmiech" (MDK Rzeszów), który jest wielokrotnym laureatem na Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach Tańca ( Varna, Białystok, Gdańsk, Włocławek, Skarżysko-Kamienna).
Trenowane przez Małgorzatę duety oraz soliści zajmują czołowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego.

 

Marta Haliniak i Ula Haliniak - trenerki pole dance, które jako jedyne w regionie zapewniają kompleksową naukę pole dance na wszystkich poziomach zaawansowania. Marta i Ula to młody, ambitny i doświadczony zespół stawiający na jakość, rozwój i rzetelne podejście do treningów oparte na wieloletnim doświadczeniu taneczno - sportowym. Dziewczyny swoją pasję do tańca i sportu odnalazły w fitnessie na drążku pionowym. Siła, wytrzymałość, gracja i pewność siebie to tylko część tego co przekazują przez taniec na rurce. Potrafią zmotywować do przekraczania granic wytrzymałości. Sprawiają, że nierealne staje się możliwe.

 

Jakub Czop -  tancerz, instruktor, choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął od tańców latynoamerykańskich w zespole "Salsa Dance" przez turniejowe tańce towarzyskie w szkole tańca "Samba". Jednak jego pasją stał się hip hop. Cały czas podnosi swoje umiejętności w różncych dziedzinach tańca: Break Dance, Jazz, Hip Hop, Dancehall u takich instruktorów jak: Ryfa Ri, Davide Zazzera, Julnako Gaiolin, Tepms, Tempsick, Andrey Boyko, Sylwia Żołądkiewicz i wielu innych. Jego zajęcia to przede wszystkim mnóstwo wylanego potu, pozytywna dawka energii i uśmiech na twarzy.